Правила поведінки здобувачів освіти

• Правила поведінки здобувачів освіти у ліцеї базуються на законах України, постановах Міністерства освіти і науки України та органів місцевого самоврядування, Статуті ліцею.

• У випадку порушень Правил до здобувачів освіти можуть бути вжиті такі стягнення:

• усне зауваження;

• запис зауваження в щоденник;

• виклик учня самого або з батьками на педагогічну раду;

• відшкодування завданої учнем шкоди його батьками.

• Заборонено приносити до навчального закладу предмети або речовини, які можуть зашкодити здоров’ю та безпеці оточуючих або завадити проведенню навчального процесу.

• Паління, вживання алкогольних напоїв та нецензурних висловів на території ліцею категорично заборонено.

• До закінчення уроків учень може залишити територію ліцею тільки з дозволу класного керівника або чергового адміністратора.

• Учень має бути ввічливим у спілкуванні.

• Учні повинні дбайливо ставитися до майна і речей, що належать вчителям та іншим учням. Забороняється брати без дозволу чужі речі. За пошкоджене майно ліцею батьки учня зобов’язані відшкодувати збитки.

Правила поведінки під час перерви

• Під час перерви учень зобов’язаний прибрати своє робоче місце й підготуватися до наступного уроку.

• Під час перерви забороняється:

• бігати сходами, коридорами та в класних приміщеннях, кататися на перилах;

• штовхатися або грати у м’яча у приміщеннях не пристосованих для цього;

• сваритися між собою та зі сторонніми людьми, з’ясовувати стосунки за допомогою сили, битися.

• У їдальні учні повинні виконувати вимоги працівників їдальні, вчителів, чергових та дотримуватися черги.

• Забороняється перебувати у приміщенні їдальні у верхньому одязі.

• Не можна бешкетувати та виносити їжу і напої за межі їдальні.

Правила поведінки на уроках

• Учні зобов’язані приходити до ліцею за 10-15 хвилин до початку занять.

• Заборонено перебувати у класних приміщеннях у верхньому одязі.

• Одяг учнів має бути чистим і охайним та відповідати вимогам, викладеним у Статуті ліцею.

• Учні входять до класу за дзвоником. Запізнюватися на уроки без поважних причин заборонено.

• Під час уроку не можна створювати галас, без дозволу підводитися, відвертати увагу інших учнів від уроку.

• Заборонено виходити з класу без дозволу вчителя.

• Урок закінчується тоді, коли вчитель оголосив про це. Тільки після цього учні можуть йти на перерву.

• Учні повинні охайно вести щоденник і давати його вчителю без будь-яких заперечень.

• Під час уроку не можна вживати їжу та напої, жувати жуйку.

• Учень повинен дбайливо ставитися до підручників та зошитів.

• Учні зобов’язані знати і дотримуватися правил техніки безпеки як під час уроків так і після їх закінчення.

• Забороняється користуватися мобільними телефонами під час проведення уроків.