Педагогічний колектив
ПРИРОДНИЧО-МАТЕМАТИЧНИЙ ЦИКЛ
ВЧИТЕЛІ МАТЕМАТИКИ ТА ФІЗИКИ
Балаш Роман Михайлович
Категорія: вища
Звання: старший вчитель
Войців Любов Орестівна
Категорія: вища
Звання: старший вчитель
Кузяк Наталя Святославівна
Категорія: вища
Звання: старший вчитель
Семчишин Ірина Іларіонівна
Категорія: вища
Звання: старший вчитель
Яцків Олександра Григорівна
Категорія: вища
Звання: старший вчитель
Матвіїв Софія Андріївна
Категорія: 10 тарифний розряд
Греськів Марія Іванівна
Категорія: вища
Звання: старший вчитель
Семчишин Дмитро Дмитрович
Категорія: вища
Звання: старший вчитель
Кирильчук Оксана Іванівна
Категорія: вища
Звання: старший вчитель
Маєр Ореста Ярославівна
Категорія: вища
Звання: Вчитель-методист
ВЧИТЕЛІ БІОЛОГІЇ ТА ХІМІЇ
Малявська Олена Іванівна
Категорія: вища
Шаблій Галина Любомирівна
Категорія: вища
Шолубко Ірина Степанівна
Категорія: вища
Звання: старший вчитель
Сироїшко Віра Іванівна
Категорія: вища
Звання: старший вчитель
ВЧИТЕЛІ ІНФОРМАТИКИ
Бута Володимир Маріанович
Категорія: І
Демків Ігор Юрійович
Категорія: вища
Звання: старший вчитель
Демків Галина Ігорівна
Категорія: магістр
Романюк Михайло Степанович
Категорія: ІІ
Матвіїв Софія Андріївна
Категорія: 10 тарифний розряд
Шеремета Юрій Олександрович
Категорія: 11 тарифний розряд
ВЧИТЕЛЬ ФІНАНСОВОЇ ГРАМОТНОСТІ
Кирильчук Оксана Іванівна
Категорія: вища
Звання: старший вчитель
ЦИКЛ СУСПІЛЬНО-ГУМАНІТАРНИХ НАУК
Воробель Соломія Іванівна
Категорія: І
Грех Лариса Петрівна
Категорія: вища
Звання: старший вчитель
Денис Марта Володимирівна
Категорія: вища
Козак Мирослава Володимирівна
Категорія: вища
Звання: старший вчитель
Мартин Олена Ігорівна
Категорія: І
Мельнечук Віра Зіновіївна
Категорія: ІІ
Менчак Світлана Миколаївна
Категорія: вища
Звання: старший вчитель
Пришляк Олександра Семенівна
Категорія: вища
ВЧИТЕЛІ ЗАРУБІЖНОЇ ЛІТЕРАТУРИ
Літвінчук Анастасія Андріївна
Категорія: спеціаліст
Мельнечук Віра Зіновіївна
Категорія: ІІ
Ожак Людмила Сергіївна
Категорія: вища
Звання: Вчитель-методист
ВЧИТЕЛІ ІСТОРІЇ
Заставний Ігор Васильович
Категорія: вища
Звання: Старший вчитель
Літвінчук Анастасія Андріївна
Категорія: спеціаліст
Чунис Ярослав Миколайович
Категорія: вища
Звання: Старший вчитель
Якубечко Оксана Костянтинівна
Категорія: вища
Звання: вчитель-методист
ВЧИТЕЛІ ЗАХИСТУ УКРАЇНИ
Чунис Ярослав Миколайович
Категорія: вища
Звання: Старший вчитель
Якимович Олег Романович
Категорія: спеціаліст
МИСТЕЦЬКО-ЕСТЕТИЧНИЙ ЦИКЛ
ВЧИТЕЛІ МИСТЕЦТВА
Кушпета Альона Петрівна
Категорія: ІІ
Лянг Надія Євгенівна
Категорія: 11 тарифний розряд
Звання: Старший вчитель
Ярема Богдан Іванович
Категорія: спеціаліст
Жишкович Зоряна Йосипівна
Категорія: 11 тарифний розряд
ВЧИТЕЛІ ХРИСТИЯНСЬКОЇ ЕТИКИ
Петришин Марія Іванівна
Категорія: 11 тарифний розряд
Фірич Олександра Михайлівна
Категорія: 11 тарифний розряд
ВЧИТЕЛІ ТРУДОВОГО НАВЧАННЯ
Вуйцик Богдан Михайлович
Категорія: вища
Василишин Анна Ігорівна
Категорія: 10 тарифний розряд
ВЧИТЕЛІ ФІЗИЧНОГО ВИХОВАННЯ
Бешлей Володимир Васильович
Категорія: спеціаліст
Богач Марія Валерівна
Категорія: I
Майстер спорту
Голець Павло Михайлович
Категорія: I
Сенютич Наталя Богданівна
Категорія: вища
Звання: старший вчитель
Павленко Роман Володимирович
Категорія: 13 тарифний розряд
Вчителі шахів
Каменський Костянтин Костянтинович
Категорія: 11 тарифний розряд
Булачек Наталія Сергіївна
Категорія: І
Винницька Петронеля Іванівна
Категорія: вища
Звання: Вчитель-методист
Делечук Галина Михайлівна
Категорія:13 тарифний розряд
Думич Руслана Михайлівна
Категорія: вища
Єршова Ірина Михайлівна
Категорія: вища
Зубаль Надія Іванівна
Категорія: I
Квецко Оксана Ігорівна
Категорія: 10 тарифний розряд
Мелимук Мирослава Зеновіївна
Категорія: вища
Звання: старший вчитель
Мурська Маріанна Володимирівна
Категорія: вища
Патько Любов Іванівна
Категорія: вища
Звання: Старший вчитель
Петришин Тетяна Тарасівна
Категорія: вища
Звання: Старший вчитель
Русин Леся Василівна
Категорія: І
Сало Ольга Сергіївна
Категорія: І
Семенюк Ірина Богданівна
Категорія: ІІ
Скуб'як Анастасія Андріївна
Категорія: 10 тарифний розряд
Шоломінська Ольга Миколаївна
Категорія: вища
Якубовська Любомира Григорівна
Категорія: вища
Яценко Наталія Степанівна
Категорія: вища
Звання: Старший вчитель
Кардаш Мар'яна Петрівна
Категорія: ІІ
Колодій Катерина Олексіївна
Категорія: вища
Попович Людмила Іванівна
Категорія: I
МЕТОДИЧНЕ ОБ'ЄДНАННЯ ВЧИТЕЛІВ ПОЧАТКОВИХ КЛАСІВ І ВИХОВАТЕЛІВ ГПД
Василиха Зоряна Григорівна
Категорія: I
Возняк Юля-Галя Іванівна
Категорія: І
Вульчин Мар'яна Богданівна
Категорія: спеціаліст
Демків Оксана Ярославівна
Категорія: вища
Дичик Іванна Степанівна
Категорія: вища
Кафтан Наталя Михайлівна
Категорія: вища
Звання: Старший вчитель
Кіндій Ірина Василівна
Категорія: вища
Колобич Олена Мирославівна
Категорія: вища
Звання: Старший вчитель
Муц Галина Ярославівна
Категорія: вища
Звання: старший вчитель
Полінс Ірина Тадеївна
Категорія: 11 тарифний розряд
Рип'янська Галина Степанівна
Категорія: вища
Хохлова Алла Дмитрівна
Категорія: вища
Звання: старший вчитель
Худьо Галина Іванівна
Категорія: вища
Цап Олеся Іванівна
Категорія: вища
Звання: Старший вчитель
Рязанцева Валентина Павлівна
Категорія: I
Чавс Ольга Олександрівна
Категорія: вища
Звання: Старший вчитель
Асистенти вчителів
Ольшевська Мирослава Михайлівна
Категорія: 11 тарифний розряд
Онищук Олександра Василівна
Категорія: 11 тарифний розряд
Назарчук-Астахова Галина Михайлівна
Категорія: 11 тарифний розряд
Маршалок Юрій Мирославович
Продан Анастасія Андріївна
Волошин Любомир Павлович
Педагог-організатор
Твердохліб Марина Володимирівна
Юрисконсульт
Ковалик Анастасія Михайлівна
Соціальний педагог
Сумка Ольга Миколаївна
Категорія: вища
Практичний психолог
Гудима Галина Володимирівна
Категорія: вища