День європейських мов

26 вересня весь світ відзначає Європейський день мов. Свято проголосила Рада Європи у грудні 2001 року під час Європейського року мов для заохочення вивчення мов як у школах, так і протягом усього життя людини.

Знання іноземних мов - це найбільше багатство для людства, яке відкриває великі можливості у житті.

Учні Ліцею ім.В.Чорновола долучились до святкування цього свята і підготували відео-презентацію європейських мов.

В головних ролях:

Марта Підручна (5-Б), Кебус Олег (8-Б), Баховська Злата (5-Б), Федаш Дмитро (5-Б), Курило Соломія (7-В), Клим Софія (7-Б) і вчителька німецької мови Кардаш М.П.

З нагоди Дня європейських мов учні 6-А і 6-Б класів здійснили незвичайний урок-подорож «Зустріч в Європі» з вчителем німецької мови Попович Л.І.

Знати як мінімум ще одну іноземну мову-це не просто норма в сучасному світі, але й необхідність, яка відкриває безліч можливостей.

У цей день учні нашого ліцею на уроках англійської мови мали можливість ознайомитись з розмаїттям європейських мов, їх особливістю, вимовою та неповторністю під час віртуальних подорожей, вікторин та квестів.