Батькам випускників

Щодо вступу з документами про базову середню або повну загальну середню освіту, які містять помилки

До уваги батьків випускників

ШАНОВНІ БАТЬКИ ВИПУСКНИКІВ!!!

1. Учні 11-х класів у 2019/2020 навчальному році звільняються від державної підсумкової атестації (ДПА) відповідно до Закону України від 18.06.2020 р. «Про внесення змін до деяких законів України щодо окремих питань завершення 2019/2020 навчального року». Випускники, які не складатимуть ДПА, отримають документи про освіту в найкоротші строки із записом у додатку «звільнений(а)».

2. Якщо учень бажає проходити ДПА у формі ЗНО, то батьки повинні написати відповідну заяву (зразок додається). У цьому випадку випускники отримають документ про освіту з результатами ДПА з трьох (!) предметів не раніше 31.07.2020 (закінчення основної сесії ЗНО) або до 31.08.2020 р. (закінчення додаткової сесії ЗНО).

3. Заяви можна подати до 18.00 год. 24 червня 2020 року особисто в приймальну ліцею або відсканований її варіант на електронну адресу school46@ua.fm, або якісну фотокопію на Viber класному керівнику.

ЗВЕРТАЄМО ВАШУ УВАГУ, ЩО РЕЗУЛЬТАТИ ДПА МОЖУТЬ ВПЛИНУТИ НА СЕРЕДНІЙ БАЛ СВІДОЦТВА ПРО ПОВНУ ЗАГАЛЬНУ СЕРЕДНЮ ОСВІТУ ЯК ПІДВИЩИВШИ, ТАК І ЗНИЗИВШИ ЙОГО, ТОМУ РІШЕННЯ ПРОСИМО ПРИЙМАТИ ВИВАЖЕНО.

З повагою адміністрація ліцею

зразок заяви