Світ професій

Другокласники знайомляться зі світом професій

У світі є багато цікавих і різних професій. І кожна з них важлива і дуже потрібна ! Черкавська Мар'яна, мама Черкавського Тарасика, разом  із колегами завітала до нашого 2-Б класу і ознайомила діток  зі своєю  професією. Було надзвичайно цікаво, доступно і практично!!! А ще школярки отримали подарунок: книжечку-розмальовку про ґендер .

Знайомство з професіями пройшло фантастично. Другокласникам доступно розповіли про професії, перевтілили, продемонстрували технології роботи. А особливо сподобались практичні ігри. Було цікаво як діткам,так і дорослим.

Я знаю, що дітки зможуть обрати професію своєї мрії (2-В клас)

4-А і світ професій

Учні 4- А класу взяли  участь у профорієнтаційних зустрічах з метою ознайомлення дітей з різними професіями.

Ми відвідали стрілецький тир  "Динамо", де діти прослухали лекцію про правила користування зброєю, повправлялись у стрільбі.

Мама Горшинського Остапа вчителька англійської мови і директор туристичної агенції "Lucky Days"розповіла дітям про цікаві подорожі різними країнами світу. А для цього треба добре знати англійську мову.

Мами Ізя Івана і Олеськів Дем'яна ознайомили дітей з професією дизайнера. Діти із задоволенням дарували старим речам нове життя, декорували горщики для квітів.

Знайомимось з професією "Бібліотекар"

Мама Олесі Олійник - бібліотекар. Ми з радістю відвідали її місце праці. Пані Ірина провела захоплюючу екскурсію залами бібліотеки, розповіла про свою професію,  показала цікаві видання книг. (4-Бклас)