Порядок зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти

Порядок зарахування учнів у навчальний заклад

З метою реалізації ст.13 Закону України «Про освіту», для забезпечення права громадян на територіальну доступність початкової та базової середньої освіти виконавчим комітетом Львівської міської ради прийнято рішення від 23.03.2018 №299 «Про закріплення території обслуговування за закладами загальної середньої освіти м. Львова», яким визначено першочерговість зарахування учнів до першого класу шкіл м. Львова.

Право першочергового зарахування до школи мають:

• діти з території обслуговування закладу,

• діти, чиї старші брати та сестри вже навчаються у вказаному закладі освіти,

• діти працівників закладу,

• діти внутрішньо переміщених осіб.

Наголошуємо, що прийом дітей у 1-і класи закладів загальної середньої освіти здійснюється на безконкурсній основі.

Для зарахування дитини до школи батьки, разом з заявою, подають копію свідоцтва про народження дитини, медичну довідку та документ, який підтверджує місце реєстрації або проживання дитини на території, закріпленій за закладом освіти.