Форми здобуття освіти

Про організацію індивідуальної форми навчання для здобувачів загальної середньої освіти

Відповідно до ст.9 Закону України "Про освіту" та "Положення про індивідуальну форму здобуття загальної середньої освіти", затвердженою наказом МОН 12.01.2016 р. №8 (у редакції наказу МОН від 10.07.2019 р. №955), та згідно заяв батьків на сімейній (домашній) формі здобуття освіти такі учні ліцею:

Зайнудінов В. (8-Б клас);

Зайнудінов О. (2-В клас);

Мельнечук І. (11-А клас);

Магмет Р. (8-В клас);

Васильков А. (2-В клас).

ДИСТАНЦІЙНЕ НАВЧАННЯ ШАХОВОГО ГУРТКА

Доброго дня.

На час карантину шахові уроки і гурток працює у дистанційному режимі.

У створеній вайбер групі шахового гуртка надаю інформацію батькам та учням про різноманітні інтернет ресурси, завдяки яким можна отримувати практичну частину гри на час ізоляції.

Створено класрум в якому надала інформацію про найважливіші шахові теми з мінімальними завданнями:

Код класруму: yk7illu

Також створено youtube-канал з відеоуроками шахів, та аналізом шахових партій. https://www.youtube.com/channel/UCSTLtvA8j1wCPBzmIKfM6Lg/featured?view_as=subscriber

--

Також щоденно з гуртківцями граємо в шахи на платформах lichess.org та chess.com

Ось приклади найкращих акаунтів учнів, на яких Вони мають можливість брати участь в онлайн турнірах, командних змаганнях , вирішувати шахову тактику та різноманітні головоломки.

Галабуда Богдан, 2-А - вирішено 134 тактичні позиції

Грицина Роман, 1-А - вирішено 39 завдань

Ульгурський Владислав, 2 клас, зіграно 310 шахових партій

Мацюк Софія, 3 клас, зіграно 638 шахових партій , вирішено 1912 позицій

Конєв Володимир, 3 клас - зіграно 630 шахових партій , вирішено 982шахові позиції

Відео на каналі https://www.youtube.com/channel/UCSTLtvA8j1wCPBzmIKfM6Lg/featured?view_as=subscriber

Yulia Savchuk Юлія Савчук

У зв'язку з карантином у ліцеї запроваджено дистанційне навчання.

Інструкція для роботи з Google ClassRoom

Для роботи на телефоні:

скачати додаток classroom (зелена дошка), натиснути плюсик, приєднатись до класу, ввести код.

Для роботи за комп'ютером:

зайти на сайт google.com.ua, увійти в обліковий запис Гугл, справа вгорі натиснути на ''шоколадку'', знайти клас. Плюсик, приєднатися до класу, ввести код.