Громадський бюджет 2021

З метою реалізації курсу з «Робототехніки» для учнів нашого ліцею було створено проєкт на платформі «Громадський бюджет».

Бюджет участі – демократичний процес, який надає можливість кожному жителю брати участь в розподілі коштів місцевого бюджету через створення проєктів для покращення міста/ОТГ та/або голосування за них. Будь-який житель міста/ОТГ може подати проєкт, пов’язаний з покращенням життя в місті/ОТГ, взяти участь у конкурсі, перемогти в голосуванні і спостерігати за тим, як його проєкт реалізують в рамках бюджету.

Проєкт передбачає забезпечення ліцею №46, імені В’ячеслава Чорновола, Львівської міської ради, що знаходиться у м. Львів по вулиці Наукова, 90, новим інноваційним навчальним комп'ютерним комплексом. Це вимагає облаштування нового освітнього простору для різних видів діяльності, щоб допомогти сьогоднішнім дітям завтра стати новаторами, цілеспрямованими, творчими і надійними членами команди, громади, держави. STEM-лабораторія – це те необхідне інтерактивне середовище, якого так не вистачає сучасному начальному закладу. Відсутність достатньої кількості програмного та апаратного забезпечення не дає можливості учням оволодіти сучасними інформаційними технологіями. Проєкт надає учням середньої і старшої школи доступ до STEM-освіти: залучає учнів у проєктну діяльність, створює стійкий інтерес до природничо-математичних наук та інженерії, вчить працювати в команді і розвиває критичне мислення. Забезпечення ліцею потрібним обладнанням і навчання педагогів створить умови для розвитку зацікавленості учнів до вивчення природничо-математичних наук, технологій і інженерії, дозволить створити безкоштовні гуртки на базі комунальної школи, проводити проєктну і дослідницьку роботу з учнями, приймати участь у робототехнічних фестивалях та змаганнях.

Детальні результати голосування малих проєктів Франківського району зображено нижче: