Змагання із використання штучного інтнлекту

Цих вихідних - 29-30 квітня учні нашого ліцею: 11-A Сербан Назар,  Гутчак Владислав і 10-М Децик Вʼячеслав з учителем ментором, вчителем інформатики Демківом Ігорем Юрійовичем представляли наш ліцей в Києві у Київській школі економіки на змаганнях із використання штучного інтелекту KSE Prompt Design Challenge від KSE AI Future Laboratory і KSE Foundation!

Хлопці навчились працювати із великими мовними моделями на базі штучних нейронів:

♦писати промпти, які дозволяють отримати якісний результат і вирішити практичну задачу,

♦залишатись етичними, доповнювати та спрощувати свою роботу, а не заміняти її результатами ChatGPT,

♦використовувати нейромережі правильно, аби вони стали ефективним помічником, і інше.

Участь у змаганнях - це новий безцінний досвід та великий багаж знань на майбутнє.

Користуючись нагодою, команда відвідала відомі місця нашої столиці та повернулись до Львова з безліччю вражень й позитивних емоцій від поїздки.

Дякуємо KSE Foundation за запрошення та можливість отримати нові знання та нові цікаві знайомства.