STEM-інформатика

Техніка, яка наближає Україну до перемоги Сьогодні нас захищають дрони, патрулюють міста квадрокоптери, а знищують ворогів Байрактари, "Джавеліни" та "Енлави".

Це - наша нова історія, яку ми пишемо прямо зараз. Тож зробімо яскраві ілюстрації до неї. Намалюйте, зробіть колаж чи мем про техніку, яка веде нас до перемоги

Усі шедеври публікуватимуться на сторінці STEAM-інформатика. Тож дайте дітям пензель (або клавіатуру) в руки, адже малювання це арттерапія, яка розвиває творчі здібності, заспокоює, вгамовує емоції та надихає на нові художні проєкти.

У конкурсі можуть брати участь діти від 0 до 18 років, можуть малювати батьки разом з дітьми чи бабусі/дідусі з онуками - усі, хто хочуть зобразити байрактара чи дрона - робіть це!

Малюнки надсилайте на пошту steam_informatics@barbaro.agency або виставляйте прямо під цим постом, вказавши за бажанням ім'я дитини, вік і місто, а також коментар самої дитини, якщо вона захоче розповісти деталі про сюжет чи створення малюнка до 1 квітня.

Усі малюнки увійдуть у кліп українського гурту БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ