Бобер - 2022

З 8 по 13 листопада у ліцеї відбувся міжнародний конкурс з інформатики та комп’ютерної вправності “Бобер 2022”

Мета конкурсу - популяризація і поглиблення знань з інформатики, інформаційних та комп’ютерних технологій серед учнів, поширення та впровадження національних освітніх технологій за кордоном, аналізу та запровадження сучасних прогресивних освітніх зарубіжних технологій в Україні.

Цьогоріч конкурс був безкоштовним для всіх учнів. Заплановані на ці заходи 200 тисяч гривень було переказано на допомогу ЗСУ .

Львівщина доклала усіх зусиль для того, щоб цьогоріч у конкурсі взяло участь якнайбільше учнів. Зокрема, з нашого ліцею до ініціативи доєднався 101 учень!

Міжнародна спільнота Бебрас з стала єдиною великою міжнародною освітньою спільнотою, де Росію та Білорусь повністю виключили з участі у всіх заходах, та позбавили їх доступу до всіх інтернет-ресурсів спільноти.

У Новій Зеландії для переможців їхнього національного конкурсу встановлена премія імені Юлії Здановської, української дівчини - неодноразової переможниці конкурсу Бобер, всеукраїнських та міжнародних олімпіад з інформатики та математики.

За підтримки міністерств освіти Чехії та Німеччини, цього року конкурс Бобер також буде проведено для українських учнів, які зараз навчаються у школах цих країн.