Харчування. Обгрунтування очікуваної вартості та технічних характеристик

Харчування-2024. Обгрунтування очікуваної вартості та технічних характеристик

Харчування-2023. Обгрунтування очікуваної вартості та технічних характеристик

Харчування-2022. Обгрунтування очікуваної вартості та технічних характеристик

Ліцей №46 ім. В’ячеслава Чорновола Львівської міської ради

ОБҐРУНТУВАННЯ

технічних та якісних характеристик закупівлі Послуги з організації шкільного харчування, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі

(оприлюднюється на виконання постанови КМУ № 710 від 11.10.2016 «Про ефективне використання державних коштів» (зі змінами))

Найменування, місцезнаходження та ідентифікаційний код замовника в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб — підприємців та громадських формувань, його категорія:

Адреса: 79060, Львівська обл., м. Львів, вул. Наукова,90

Код в ЄДРПОУ – 20834339

Категорія замовника: відповідно до п. 3 ч. 4 ст. 2 категорія замовника «підприємства, установи, організації, зазначені у пункті 3 частини першої цієї статті (юридичні особи, які є підприємствами, установами, організаціями (крім тих, які визначені у пунктах 1 і 2 цієї частини) та їх об’єднання, які забезпечують потреби держави або територіальної громади).

Назва предмета закупівлі із зазначенням коду за Єдиним закупівельним словником (у разі поділу на лоти такі відомості повинні зазначатися стосовно кожного лота) та назви відповідних класифікаторів предмета закупівлі й частин предмета закупівлі (лотів) (за наявності): «Послуги з організації шкільного харчування» ДК 021:2015 55510000-8 Послуги їдалень

Вид та ідентифікатор процедури закупівлі: Відкриті торги,  UA-2022-01-17-003623-c.

Очікувана вартість та обґрунтування очікуваної вартості предмета закупівлі: 1 405 056,00 грн. Визначення очікуваної вартості предмета закупівлі здійснювалося на підставі наказу управління освіти департаменту гуманітарної політики Львівської міської ради «Про організацію харчування учнів у закладах загальної середньої освіти Львівської міської територіальної громади у 2022 році» від 24.12.2021 р. № 827, а саме:

Харчування учнів 1-4 класів, учнів закладів загальної середньої освіти комунальної форми власності Львівської міської територіальної громади з числа дітей  (рідних, пасинків, падчерок, усиновлених) учасників АТО/ООС, у тому числі тих, які загинули (пропали безвісти) або померли, та постраждалих учасників  Революції Гідності та Героїв Небесної Сотні, дітей з числа внутрішньо переміщених осіб чи дітей, які мають статус дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій і збройних конфліктів,  дітей із багатодітних сімей та дітей працівників закладів охорони здоров’я, померлих внаслідок короновірусної хвороби (COVID-19), які навчаються у закладах загальної середньої освіти Львівської міської територіальної громади у кількості 480 осіб за ціною 22,60 грн. за одного учня даної категорії.

Харчування дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей з особливими освітніми потребами, які навчаються у спеціальних та інклюзивних класах, дітей із сімей, які отримують допомогу згідно із Законом України «Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям» у кількості 5 осіб за ціною 25,80 грн. за одного учня даної категорії.

Розмір бюджетного призначення: 1 405  056,00 грн. згідно з розрахунком до проєкту кошторису на 2022 рік.

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі. Термін постачання — по 31.12.2022 р.

Якісні та технічні характеристики з надання послуг з організації шкільного харчування учнів у закладі освіти визначені відповідно до примірного чотиритижневого меню для харчування учнів1-4 класів, учнів закладів загальної середньої освіти комунальної форми власності Львівської міської територіальної громади з числа дітей  (рідних, пасинків, падчерок, усиновлених) учасників АТО/ООС, у тому числі тих, які загинули (пропали безвісти) або померли, та постраждалих учасників  Революції Гідності та Героїв Небесної Сотні, дітей з числа внутрішньо переміщених осіб чи дітей, які мають статус дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій і збройних конфліктів,  дітей із багатодітних сімей та дітей працівників закладів охорони здоров’я, померлих внаслідок короновірусної хвороби (COVID-19), які навчаються у закладах загальної середньої освіти Львівської міської територіальної громади та харчування дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей з особливими освітніми потребами, які навчаються у спеціальних та інклюзивних класах, дітей із сімей, які отримують допомогу згідно із Законом України «Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям»  у зимово-весняний період та в осінній період, що затверджено наказом управління освіти департаменту гуманітарної політики Львівської міської ради від  «Про затвердження чотиритижневого меню на зимовий період для організації харчування в ЗДО Львівської міської територіальної громади» від 30.12.2021 р. № 834.

Враховуючи зазначене, замовник прийняв рішення стосовно застосування таких технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, які викладені в додатках, що додаються.

Уповноважена особа                                                                                                Христина ГАВРАН

(підпис, мп)