Риторична майстерність педагога

Шановні колеги!

Національний центр "Мала академія наук України" з 15 до 29 червня проводить спецкурс для освітян «Риторична майстерність педагога». Метою курсу є сприяння вдосконаленню знань із риторичної культури, розвиток професійних компетентностей, отримання практичних навичок у роботі з дітьми.

Про що:

- спецкурс спрямований на розвиток мовленнєво-риторичної майстерності педагога, вмінь педагогічної комунікації, формування риторичних здібностей учнів з метою їх особистісним зростанням.

Для кого:

- для педагогічних працівників закладів освіти, зокрема закладів позашкільної освіти.

Хто веде:

- Шевченко Ірина Миколаївна, методист І категорії кабінету експериментальних освітніх методик відділу організації освітнього процесу НЦ «МАНУ»

Як:

- на платформах Zoom та Classroom.

Реєстрація за посиланням: https://bit.ly/3NcKf4X

За результатами успішного виконання завдань учасники отримають сертифікати (15 годин / 0,5 кредиту ЄКТС)

Детальна інформація: 0984345077 Світлана Швець

З повагою – колектив Центру освіти.