«Правила поведінки дітей під час літніх канікул»

У зв'язку з закінченням навчального року необхідно провести інструктаж з безпеки життєдіяльності учасників освітнього процесу під час літніх канікул.

Первинні інструктажі з безпеки життєдіяльності учасників освітнього процесу мають стосуватися:

• запобіганню поширення COVID-19;

• правил пожежної безпеки, електробезпеки;

• безпеки дорожнього руху;

• профілактики шлунково-кишкових захворювань;

• правил поведінки в громадських місцях, а також поводження з незнайомими людьми та предметами;

• користування громадським транспортом;

• правил поводження на річках і водоймах;

• поведінки в умовах підвищення температури повітря, попередження випадків перегрівання на сонці;

• дій у разі надзвичайних ситуацій, з надання домедичної допомоги потерпілим у разі нещасних випадків тощо.

Важливо, аби діти дотримувались усіх перерахованих правил техніки безпеки під час канікул, адже ці рекомендації можуть захистити дитину від травматизму та нещасних випадків. Небезпечно нехтувати проведенням інструктажів як у закладах освіти, так і в дома.