Ми діти козацького роду

День захисника України - це свято пам’яті про наших гордих предків, які пером і словом, вогнем і мечем виборювали право на незалежність рідної держави. Це свято вшанування козацької доблесті та звитяги, це день усіх героїв сьогодення, які хоробро боронять кордони України від зазіхань північного сусіда-агресора та усіх тих, хто поклав своє життя на Сході країни в ім’я суверенності та єдності нашої держави.

Учні 1-4 класів разом з педагогами перегорнули сторінки історії українського козацтва. Розповіли проте, хто такі козаки, де і як вони жили, які випробування проходили, щоб потрапити у військо, як відпочивали. Цікаво і змістовно пройшли урок-гра «Ми – діти козацького роду», вікторини на козацьку тему, конкурс малюнків, виготовлення лепбуків. У гості до учнів 2-Б та 2-Г класу завітав Грицайчук Микола Васильович , підполковник, заступник командира по озброюванні 80-ї окремої десантно-штурмової бригади, учасник боїв у Луганську.