Наш ліцей

Структура та органи управління закладу освіти

Засновником Ліцею є Львівська міська рада, виконавчим органом Львівської міської ради, що реалізує державну політику у галузі освіти та виховання є управління освіти департаменту розвитку Львівської міської ради.

Ліцей підпорядкований відділу освіти Галицького та Франківського районів управління освіти департаменту розвитку Львівської міської ради, який здійснює безпосереднє управління Ліцеєм.

Мова навчання:

українська

Умови доступності для навчання осіб з ООП:

У закладі відсутні пандуси для навчання осіб певної категорії з числа осіб з особливими освітніми потребами.

Перелік додаткових освітніх та інших послуг, їх вартість, порядок надання та оплати:

Ліцей №46 ім. В'ячеслава Чорновола Львівської міської ради не надає додаткових платних освітніх послуг.

Іноземні мови, які вивчаються:

англійська (поглиблено), німецька

Перелік територій, закріплених за нашим навчальним закладом:

Науково-методична проблема:

креативна освіта для розвитку інноваційної особи шляхом створення цілісної системи педагогічних впливів.

Поглиблене вивчення предметів:

5 - 11 класи

Фактична кількість осіб, які навчаються у закладі освіти:

мережа класів станом на 05.09.2023

мережа класів станом на 05.09.2022

мережа класів станом на 05.09.2021

мережа класів станом на 05.09.2020

мережа класів станом на 10.02.2020

мережа класів станом на 05.09.2019

Ліцензований обсяг - 1050 учнів

Матеріально-технічне забезпечення

Ліцей забезпечений технічним матеріальним обладнанням на 74 %: