Підсумок 2022 року

Переступаючи поріг 2022 року, хочемо підвести підсумок та згадати все, що ми прожили разом з дітьми, вчителями та батьківською громадою.

Рік був важкий, але було і багато позитивних моментів, які закарбувались в нашій пам'яті назавжди.

Першу половину року ми приймали у ліцеї вимушено переміщених осіб, разом працювали, готували їжу, волонтерили та допомагали один одному. Це був важливий момент, який згуртував нас на шляху до спільної мети- нашої Перемоги!

Влітку ми всією командою готували ліцей до нового навчального року, робили ремонти в укритті і вірили, що наші діти знову зможуть сісти за шкільні парти. Нам це вдалось.

Багато хто говорив, що ми навчатимемось максимум місяць, але ми вперто йшли вперед, долаючи замінування, відключення електрики та сигнали повітряної тривоги.

І зараз кінець грудня, ми завершили перший семестр. Яким би цей рік не був, але ми його пройшли і будемо йти далі

Хочемо подякувати нашим дітям за старання та цілеспрямованість, вчителям за шалену працездатність і відданість своїй професії, Управління освіти Львова - за підтримку та допомогу у всьому, нашій батьківській громаді - за згуртованість і виховання справжніх патріотів. І найважливіше -дякуємо нашим ЗАХИСНИКАМ І ЗАХИСНИЦЯМ, без Вас нічого цього б не було.

Віримо у нашу перемогу і працюємо разом на спільний результат.

Слава Україні! Слава ЗСУ!

P.S Бажаємо, щоб новий 2023 рік був роком НАШОЇ ПЕРЕМОГИ у всьому

#Ліцей46