Світло не в моєму вікні

19 вересня 2019 р. учні 8-А класу з психологом ліцею та класним керівником побували на зустрічі з українською письменницею та психологом Ольгою Рєпіною в медіатеці Франківського р-ну. На цій зустрічі вона розповідала про те, як працювала з "особливими" дітьми. Презентувала нову книгу, яка називається "Світло не в моєму вікні". Це реальна історія про хлопчика із асоціальної сім'ї. Зустріч з письменницею була надзвичайно цікавою, учні 8-А із захопленням слухали уривки з нової книги Ольги Геннадіївни та змогли зануритися в описані події. Продовжилась зустріч жвавим спілкуванням і дискусією автора та дітей. Письменниця познайомила присутніх з творчими планами, цитувала рядки улюблених творів.

Безсумнівно, зустріч з Ольгою Рєпіною залишила в дитячих серцях радість від спілкування, бажання прочитати ще більше творів українських письменників.

Чекаємо на наступну зустріч з великим нетерпінням!

Дмитро-Станіслав Задорожний,

уч. 8-А класу