Шевченко крокує ліцеєм

З нагоди 209 річниці від дня народження Тараса Григоровича Шевченка, геніального митця, чиї слова стали пророчими для українців, учні 6-В класу під керівництвом Зубаль Н.І. зіграли гру-квест "Творчість Шевченка". Наші команди відповідали на запитання про життєвий та творчий шлях поета, особливості його творів. Також, ознайомились з відомими цитатами митця, здійснили віртуальну онлай-подорож Меморіальним музеєм Тараса Шевченка у Києві. Цікаво та пізнавально учні провели час і зрозуміли, що поезія Кобзаря закликає щиро любити свій народ, свою Україну!

З Днем Народження,батьку Тарасе!Твої вірші-це невичерпне джерело мудрості, натхнення та любові до рідного краю."Хвилинка з Кобзарем"учні 6- В класу ліцею № 46 ім В.Чорновола ЛМР

Флешмоб в пам'ять про великого поета

Летять роки, минають століття, але невмирущою залишається пам'ять про видатного українського творця слова Тараса Григоровича Шевченка. Його слово вже понад два століття залишається актуальним для кожного з нас.Тарас, ніби пророк майбутнього, що вчить нас, як жити.Його творчість об'єднує усіх в одне ціле,тому учнівське самоврядування ліцею створило флешмоб в пам'ять про великого поета. Не забуваємо,що тільки разом ми сила!Слава Україні!