ПРАВИЛА БЕЗПЕКИ ДОРОЖНЬОГО РУХУ

Безпечний рух -

твій найкращий друг

19 листопада відбулась зустріч із Сектром ювенальної превенції Львівського районного управління поліції №2. Для учнів других класів було проведено навчально-театралізоване заняття на тему: "Безпечний рух - твій найкращий друг". Організаторами зустрічі були вчителі других класів Полінс І.Т., Колобич О..М., Вульчин М.Б.

• Необхідно рухатися тротуарами і пішохідними доріжками з правого боку.

• За межами населених пунктів, рухаючись узбіччям чи краєм проїжджої частини, обов’язково йти назустріч руху транспортних засобів.

• Необхідно користуватись виключно пішохідними переходами, зокрема підземними і наземними.

• У місцях із регулюваними рухами слід керуватися тільки сигналами регулювальника чи світлофора.

• Необхідно виходити на проїжджу частину позаду транспортних засобів, упевнившись, що не наближаються інші транспортні засоби.

• Чекати на транспортний засіб потрібно тільки на посадкових майданчиках (зупинках), тротуарах, узбіччях, не створюючи перешкод для дорожнього руху.

• На трамвайних зупинках, не обладнаних посадковими майданчиками, можна виходити на проїжджу частину лише з боку дверей і тільки після зупинки трамвая.

• У разі наближення транспортного засобу з увімкненим проблисковим маячком червоного або синього кольору чи спеціальним звуковим сигналом, потрібно утриматися від переходу проїжджої частини або негайно залишити її.

• Категорично заборонено вибігати на проїжджу частину, влаштовувати на ній або поблизу неї ігри.

• Водіям велосипедів заборонено: керувати транспортом з несправним гальмом і звуковим сигналом, у темну пору доби; рухатися автомагістралями, коли поряд є велосипедна доріжка; рухатися тротуарами і пішохідниит доріжками; їздити, не тримаючись за кермо, та знімати ноги з педалей; перевозити пасажирів; буксирувати інші транспортні засоби.

• Заборонено виїжджати на проїжджу частину на інших засобах для катання (скейтборд, самокат, ролики тощо); обирати місце для катання слід на дитячих майданчиках.

• Учні повинні виконувати зазначені правила, а також інші Правила дорожнього руху України, із якими вони ознайомилися на уроках основ здоров’я, виховних годинах, інших навчальних спеціалізованих установах освіти, на предметних уроках.

• Дітям заборонено перебувати поблизу залізничних колій без супроводу дорослих.

• Учні, які користуються транспортним засобом, повинні сидіти або стояти тільки у призначених для цього місцях, тримаючись за поручні або інші пристосування.