ФранкоCamp

Львівський Національний Університет імені Івана Франка організував 2-денний «ФранкоCamp» для учнів 9-10 класів.

Що ж це таке ФранкоCamp?

ФранкоCamp - це чудова можливість знайти нових друзів та покращити лідерські якості,ну і просто чудова нагода відчути себе частинкою університетської родини. Якщо ти хочеш навчатись саме у цьому виші, але не знаєш який факультет обрати - тоді цей кемп для вас.

Учениця нашого ліцею, 9-В класу, Зубаль Діана брала активну участь у цьому таборі та прослухала багато цікавих лекцій від різних факультетів, відвідала багато пізнавальних екскурсіях. Дуже круті викладачі, які легко, а головне зрозуміло розказували про факультети. За цих два дні вона дізнались багато чого нового та навіть практикувалися.

Дякуємо ФранкоCamp за таку можливість відчути себе студентом, зрозуміти, яку саме професію потрібно обрати; дякуємо менторам та волентарам, які тепло прийняли усіх учнів та створили чудову атмосферу. Це було незабутньо!