Загальношкільні батьківські збори

Серпень – період активної підготовки школярів та їх батьків до початку нового навчального року.

22-23 серпня у ліцею #46 ім.В.Чорновола ЛМР відбулись загальношкільні батьківські збори.

Директор ліцею Марія Валеріївна розповіли про безпечне освітнє середовище та облаштування укриття у закладі освіти, про особливості організації освітнього процесу у 2022-2023 н.р.

Батьки проявили велику зацікавленість до окремих питань організації навчання та високу активність у їх обговоренні. Після зборів вони оглянули укриття та дали схвальну оцінку його готовності до освітнього процесу.

Атмосфера взаєморозуміння і взаємопідтримки між батьками та колективом школи свідчить про те, що наш народ не боїться труднощів, єднається перед ворогом і розуміє, що Україні потрібне розумне, освічене і високодуховне молоде покоління.