Палаючі кольори - осені, а вогонь – вмілим рукам

Місяць жовтень – це вже справжня осінь, і сьогодні жовтень буяє золотими відтінками гарячих кольорів. Цей місяць готує природу до зимового циклу – опадає листя, відлітають птахи у вирій, лісові тварини жовтими коридорами опалого листя спішать підготуватися до лютих зимових часів, остання зелена травичка підсихає на спекотному ще сонці. І тільки свіжі ранки і прохолодні вечори нагадують нам про те, що скоро зима.

А осінь багряніє різноцвіттям жовтогарячого листя, підморгуючи купчастими хмарами.

Саме в перший день справжньої осені, 01 жовтня 2019 року, учні 6-Г класу ліцею №46 ім.В.Чорновола ЛМР відвідали частину спец реагування, де розташована пожежно-технічна виставка і успішно пройшли семінар «Правила пожежної безпеки», який провів досвідчений інструктор. Учні із цікавістю і розумінням поставились до кожного слова заслуженого пожежника і винесли достатній багаж знань і правила поведінки при пожежній небезпеці.

Тож яскраві палаючі кольори залишимо осені, а вогонь – вмілим рукам.