Наші спортивні досягнення

Попередній тиждень виявився дуже плідний на перемоги наших ліцеїстів у різноманітних конкурсах та змаганнях.

Пишаємось, що у нашому ліцеї навчаються такі талановиті діти. Вітаємо Вас та бажаємо подальших успіхів та перемог.

Дякуємо ЗСУ, за можливість навчатись та здобувати успіхи у всіх напрямках.

♦Учениця 3-Г класу Яцута Христина перемоглау турнірі з фігурного катання що проходив у м.Новояворівськ.

♦Шолубко Марко, учень 5-Б класу здобув срібну нагороду у турнірі з тенісу "Левеня"

♦Учні 5-Б класу, Бусько Андрій і Бусько Микола вибороли бронзову нагороду у футбольному турнірі Lviv Junior Cup.

♦Карабін Анна  3-Г та Мишолівська Олеся 2-В зайняли перше місце разом з танцювальним колективом "M&Dance Studio" у Всеукраїнському фестивалі "Барви дитинства".

♦Танцювальний колектив "PRODANCE", під керівництвом нашої учениці Данелевич Юстини брав участь у кубку України з сучасного танцю Наші дівчатка Яцків Вероніка, Марголич Яна, Штурипіта Діана, Ізьо Вероніка, Юсько Олена та Юсько Уляна посіли друге місце.