Анкетування учнів (оцінювання якості освітніх та управлінських процесів)

4. Якщо розклад занять не задовольняє, то чому?

• "Мало фізкультури"

• "інколи, забагато розумово складних предметів поставлених підряд"

• "дуже багато часу приділяється на математичні предмети, коли ти у англійському класі і поступаєш з ціллю вивчення гуманітарних наук"

• "Забагато уроків"

• "Інколи фізкультура у розкладі - останній урок, це дуже виснажує."

• "Поганий графік, жахливий розпорядок уроків, складні уроки як : фізика, хімія, геометрія, алгебра, українська мова, і тд.., зазвичай, проводяться 5-7 уроком, а такі як: фізкультура, праця, мистецтво.. і тд проводяться 1-4 уроком"

• "Фізкультури багато."

• "Не встигаю на гуртки"

• "в ідеалі хотілося б щоб кожен учень/учениця самі обирали ті предмети які хочуть вчити і які їм будуть потрібні в майбутньому, бо наприклад стільки математики або фізики дітям які йдуть на філологію не зовсім потрібні, але загалом розклад занять переважно задовольняє"

• "Не задовільняє один предмет 2 години в один день"

• "Багато днів коли 7 уроків"

• "Не встигаю на тренування"

Чистота навчальних кабінетів Температурний режим у ліцеї

Мультимедійне обладнання Візуалізація корисної інформації Спортивна зала/майданчик

10. Звідки Ви отримуєте інформацію про те, що таке булінг, інші форми насильства?132 відповіді

• "З інтернету"

• "Від вчителів"

• "Від спеціалістів, запрошених в школу"

• "Від знайомих"

• "Психолог та поліція"

• "Від класного керівника"

• "Здебільшого від батьків та вчителів"

• "Соціальні мережі"

• "У школі є плакати"

19. Якщо Ваші права у закладі освіти порушуються, то які саме і в чому це проявляється?

• "Особисті кордони"

• "Приватність"

• "Особисті речі"

• "Право на власну думку"

• "Якщо я був відсутнім на уроках "за сімейними обставинами", то це моя особиста справа, а не тема для розмови"

32. Якого запитання або запитань не вистачає у цій анкеті? Поставте, будь ласка, собі це запитання …

• "Ціна на їжу в їдальні"

• "Компетентність вчителів"

• "Не вистачає запитання про розклад та перелік предметів які вивчають учні. Я вважаю, що усні повинні самі обирати бажані для вивчення предмети"

• "На мою думку, не вистачає запитання на рахунок вчителів ,тобто чи подобається робота вчителів на уроці з певних предметів."

• "- Ви б хотіли вивчати всі предмети, чи тільки на вибір? (На вибір)"

• " -Якщо ви не зрозуміли тему, вам вчитель пояснює докладніше? ( Ні )"

• "чи з 1 вересня ми почнем навчатись у школі чи дистанційно"

• "Чи вистачає вам розмов про булінг в ліцеї 46?"

• "-Чи хотіли б Ви більше позакласних уроків або заходів?" (Так)

• "-Чи хотіли б Ви урізноманітнювання банальних уроків?" (Так)

• "Чи буде дискотека між всіма учнями?"

• "Про шкільний парламент та вступ до нього"

• "Ефективність роботи мед.персоналу в різних ситуаціях?(переломи,порізи,харчові отруєння)"

• "Чого саме не вистачає у ліцеї?"

• "-Що б ви змінили у ліцеї?" (На мою думу варто б було облаштувати ( прибрати наприклад змінити покриття асвальт , бруківка тощо) у дворику ліцею і зробити класи для проведення уроків на чистому повітрі (маю на увазі з дошками для крейди партами і так далі) тому , що клімат змінюється і в класах на верхніх поверхах стає жаркіше. Не завадив б термінал у їдальні і збільшити вибір товарів у буфеті. Найкраще би було вчитись дистанційно ( принаймні 11 клас) , оскільки онлайн навчання було організоване доволі добре!!! 🇺🇦)

• "Як ставляться до дітей учні?"

• "Чи влаштовує мене ціна їжі, асортимент в їдальні? (Ні.)"

• "Чи хотів би я часто приймати участь у подіях ліцею? (Так)"

• "Поміняти психолога на того, який буде помагати дітям"

• "Чи не вистачає чогось у школі?"

• "-Чи добре вчителя ставляться до дітей? (Не завжди.)"

• -"Чи добре вчителя проводять уроки, чи хороше ставлення ? (Не всі. Є такі вчителя, які вчасно починають уроки та закінчують із дзвінком, та гарно пояснюють, а є такі, які запізнюються, не до кінця уроку проводять урок, не вміють пояснювати і заспокоювати дітей.)"

• "Що б ви змінили у вашому ліцеї? (Я б змінила дещо в їдальні,якість напоїв та відношення персоналу до дітей які харчуюються безкоштовно. Також я б додала побільше практичних занять на уроках ,наприкладі певних професій і життєвих ситуацій.)"