Останній дзвоник 2022

Сьогодні в нашому рідному ліцею пролунав ОСТАННІЙ ДЗВОНИК!

Щирі вітання випускникам!

Світлої долі! Хай все омріяне здійсниться! Не забувайте вчителів, які подарували Вам не лише знання, але і тепло сердець, частинку власної душі.

Будьте гідними громадянами нашої держави, вірте в себе, будьте небайдужими, добрими та чесними людьми і пам'ятайте рідну школу.

Для усіх нас цей рік був дуже непростим, але пам'ятаймо мудрі слова: "Навіть після сильного дощу з'являється красива веселка"

Бажаємо вчителям, учням та їх батькам МИРНОГО неба, світлого майбутнього, спокійного літнього відпочинку!

Дорогі випускники!

Щиро зичимо Вам щасливого життя, у якому пануватиме мир та впевненість у завтрашньому дні!

Віримо, що наші учні реалізують власні здібності, таланти, побудують власну успішну долю, будуть гідними творцями свого життя і справжніми патріотами своєї країни та нашої громади!

Успіхів у дорослому житті, випускники – 2022!

ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА!