Випуск 2022

Дорогі випускники прийміть щирі вітання із закінченням школи! Позаду довгий шлях до знань, але попереду світла, захоплива дорога багатьох можливостей, творчих ідей, здійснення мрій. Нехай тільки хороше, яскраве і незабутнє чекає вас.

Бажаємо Випускникам 2022 року втілити свої мрії у мирній, вільній і незалежній Україні!

Бажаємо кожному знайти свою дорогу в житті і слідувати за покликом свого серця.

Творіть! Радійте! Сміливо йдіть вперед до своїх мрій! Будуйте свою життєву історію на справжніх людських цінностях

Щира подяка адміністрації, вчителям та батькам за Вашу працю і Ваші старання, за розуміння і доброту душі, за вірні знання і наполегливість, за теплі слова і мудрі поради, за прекрасний настрій і підтримку.

Сердечно дякуємо класним керівникам Олександрі Семенівні та Вірі Іванівні, за їхню доброту і розуміння, за постійний оптимізм і міцний характер, за гідний приклад хорошої людини.

Щасливої дороги в доросле майбутнє!!!

Мирного неба та Божих благословінь!

Пишаємося вами, любимо вас

Ми-сильні! Ми-разом! Ми-Україна !

З щирою вдячністю та сердечною любов’ю, завжди ваш #46ліцейЛМР!