Shelter - Friendly Lviv

Продовжуємо розвиватися не лише інтелектуально, а й фізично: у Львові вп'яте відбулися рухливі ігри в межах проєкту «Shelter - Friendly Lviv».

15 червня на стадіоні Ліцей 46 ім. В'ячеслава Чорновола Львівської міської ради діти, які через війну були змушені покинути свої домівки, провели руханку. Участь взяли більше 30 хлопців і дівчат з Донеччини, Луганщини, Києва та Львова.

Діти провели аеробну розминку під музичний супровід. Грали в ігри з мячем, спрямовані на розвиток бистроти складної рухової реакції та прояв лідерських якостей. Провели естафети з гімнастичними палицями для розвитку швидкісних якостей та вміння працювати в парах. Інтенсивні ігри завершили вправами на розслаблення та розтягнення м’язів.

Рухливі ігри тривають до 15 серпня, тому діти з внутрішньо переміщених сімей, які ще не встигли записатися, можуть долучатися. Руханки відбуваються щотижня у різних районах Львова.

Проєкт «Shelter - Friendly Lviv» для дітей з сімей, які через війну змушені були покинути свої домівки, реалізує ГО «Всеукраїнський демократичний форум», за підтримки Stiftung Schüler Helfen Leben.

Також проводимо заняття з шахів, кіно просто неба і майстер-класи. Стежте за нашими анонсами!

#ShelterFriendlyLviv #ПритулокПривітнийЛьвів Микола Княжицький Mariia Makivnychuk Yaryna Yasynevych Уляна Пак Алла Хохла Марія Горон Макс Боднар