З нагоди міжнародного дня Інтернету, 5 квітня о 14:00 для учнів молодшого та середнього шкільного віку відбулась Година коду.

Новий підручник Година коду Діснею використовує наочну мову програмування із застосуванням блоків, у якій учні, щоби писати код, просто перетягують та відпускають наочні блоки. Наочне програмування — це веселий та легкий для розуміння шлях навчання логіці кодування. Ознайомлення з наочним програмуванням закладає фундамент для складнішої діяльності, програмування на основі тексту. Цей підручник орієнтовано на дітей віку від 8 років, і тих, хто намагається кодувати вперше.

#HourOfCode @codeorg

По закінченню кожен учасник отримав сертифікати за успішне завершення The Hour Of Code та демонстрацію розуміння основних концепцій комп’ютерних наук.