Наша шкільна журналістика процвітає

4 червня 2021 р. о 14:00 год у Львівській обласній організації національної спілки журналістів відбулось вручення нагород за певні досягнення у журналістиці. Від нашого ліцею поїхали учениця 9-В класу Краснова Валерія та учениці з 7-В класу Березюк Тетяна і Гаврилишин Юлія. Отже, наш ліцей був нагороджений в номінації “Шкільна друкована або електронна газета”, а також в номінації “Інтерв’ю як жанр”. Нам було вручено два дипломи, а також подяки Греськів Марії Іванівні та Романюк Лесі Степанівні за професійну майстерність та вагомий внесок у розвитку нашої шкільної преси. Ми маємо пишатися, що наша шкільна журналістика все більше і більше процвітає і, сподіваємося, що у майбутньому ми досягнемо ще більших цілей у цій сфері.

Вітаємо!!!

Валерія Краснова,

учениця 9-В класу

Міський конкурс шкільних медіа "Світ моєї школи"