Набір у перший клас на 2023-2024 н.р.

Ліцей №46 ім.В.Чорновола продовжує набір дітей на 2023-2024 н.р.

Запрошуємо хлопчиків та дівчаток на підготовчі заняття до нас в ліцей: важливий етап для дитини.

Якщо вашій дитині виповнилося 5 років – саме час готувати її до майбутнього навчання.

Основи розвитку дитини такого віку все ще закладаються у грі. Тому на заняттях ми використовуємо ігрові методи. Такий підхід дозволяє зробити головне – дати можливість полюбити навчання, відчути, наскільки це захоплююче – відкривати для себе світ!

На заняттях ми вчимось:

концентрації уваги;

♦уважно та старанно виконувати завдання;

♦оцінювати свою роботу і планувати свій час;

♦️Мисленню: навчаємо діток порівнювати явища, узагальнювати схожі предмети в одну групу, знаходити схожі предмети за певною ознакою;

♦Моторики: використовуємо найрізноманітніші ігри, включаючи розфарбовування, штрихування, прописи та інші дії, де потрібна акуратність.

♦Математики: рахунок до 10, перерахування чисел від меншого до більшого і навпаки, визначення пропущених чи повторюваних чисел. Практикуємо навик рахунку в звичайному житті.

♦Ознайомлюємо із навколишнім світом: природою, основними видами рослин і тварин, дорожніми правилами та існуючими професіями.

Діти адаптовуються до колективу, вчаться працювати в команді.

♦Англійська мова - заняття спрямовані на розуміння найпростіших слів за допомогою ігор та пісень.

♦ Фізкультхвилинки - важливий фактор для відпочинку, розвантаження та веселого проведення часу.

♦ Уроки ліплення, малювання, музики - що дозволяє дітям творчо розвиватись та удосконалювати дрібну моторику.

Графік проведення занять:

вівторок і четвер з 16.00 до 17.30 год

м.Львів, вул.Наукова, 90

З собою діткам потрібно мати олівці та кольоровий папір.

Заняття ми проводимо безкоштовно.

Будемо раді бачити всіх дівчаток та хлопчиків на першому занятті 2023 року - 24 січня.

Тел. +380674157857 Марія Валеріївна