Травневі засідання КППС

З 20 по 23 травня 2024 року у ліцеї №46 ім.В.Чорновола відбулися засідання Команд психолого-педагогічного супроводу учнів з особливими потребами. На кожному із засідань учасники підвели підсумки моніторингу реалізації індивідуальних освітніх траєкторій учнів з особливими потребами, проаналізували навчальну діяльность дітей з ООП за ІІ семестр, обговорили результати виконання поставлених цілей, визначених індивідуальними програмами розвитку та інші важливі питання, що стосуються кожної дитини окремо.

Узагальнюючи все почуте на засіданнях КППС, педагогічні працівники відзначили позитивну динаміку розвитку дітей з ООП впродовж навчального року, а також відмітили, що важливу роль у КППС відіграють батьки, яким були надані рекомендації. Учасники КППС внесли пропозиції щодо подальшої роботи з учнями інклюзивних класів.