Узагальнення та результати самоцінювання за напрямками "Педагогічна діяльність педагогічних працівників закладу освіти" та "Система оцінювання результатів навчання учнів"

Відповідно до плану роботи ліцею №46 ім.В.Чорновола ЛМР у 2022-2023 н.р. проведено самооцінювання якості освіти за напрямками "Система оцінювання результатів навчання учнів" та "Педагогічна діяльність педагогічних працівників закладу освіти". Робочі групи проаналізували анкети-опитування учнів (97 респондентів), вчителів (57 респондентів), батьків (105 респондентів). Визначили сильні і слабкі сторони в роботі закладу і розробили рекомендації.

Напрям  оцінювання 2. Система оцінювання результатів навчання учнів

Координатор групи - Шолубко Ірина Степанівна, заступник директора з навчально-виховної роботи

Напрям  оцінювання 3. Педагогічна діяльність педагогічних працівників закладу освіти

Координатор групи - Винницька Петронеля Іванівна, заступник директора з навчально-виховної роботи