Про президента ліцею

Положення про Президента Ліцею
Затверджено на засіданні "Учнівського парламенту"

1. Президент ліцею є головою учнівського колективу та виступає від його імені.

2. Президент ліцею обирається учнями школи на основі загального рівного і прямого виборчого права шляхом таємного голосування строком на 2 роки.

3. Президентом ліцею може бути обраний учень, який досяг віку 14 років, є активним учасником шкільних справ, має добрі оцінки з шкільних предметів.

4. Президент ліцею є головою "Учнівського парламенту"

5. Президент ліцею:
    а) виносить на розгляд "Учнівського парламенту" питання, що турбують учнів школи.
    б) має право брати участь у роботі педагогічних рад.
    в) має право ініціювати зміни, що покращать навчання та дозвілля учнів.
    г) має право голосувати при вирішення питання подальшого перебування учнів в ліцеї.
    д) скликає чергові засідання "Учнівського парламенту"
    е) бере участь у роботі комісії по захисту прав людини
    є) не має права передавати свої повноваження іншим особам
    ж) координує діяльність комісії "Учнівського парламенту"
    з) має право вето щодо рішення "Учнівського парламенту"
    и) рішення Президента залежні від рішення адміністрації школи з питань учнівського самоврядування.

6. Повноваження Президента ліцею припиняються у разі:
    а) відставки
    б) неможливості виконувати свої повноваження за станом здоров'я
    в) усунення з посади в порядку імпічменту
    г) закінчення школи.

7. Президент може бути усунений в порядку імпічменту. Питання про усунення Президента з посади ініціюється більшість (50%+) "Учнівського парламенту". Рішення про усунення Президента ліцею з посади в порядку імпічменту приймається "Учнівським парламентом", не менш як 3/4 від складу "Учнівського парламенту".