Ярмарок крафтових робіт

Ми маштабуємось!

Хей-Хей! Craft-FEST запрошує гостей! Ярмарок крафтових робіт стартує в четвер 02 листопада о 14 годині!

Ми організовуємо захід разом з волонтерами, які збирають кошти на бронепікап для 93 ОМБР Холодний Яр.

Підтримайте соціальну ініціативу наших дітей та Збройні сили!

*У нас ви зможете придбати ексклюзивні крафтові вироби

*Провести цікаво і корисно час на наших майстер- класах.

Також на вас чекатиме велика сцена дитяча зона відомі артисти та гарно проведений час в користь наших ЗСУ

Мета нашого ярмарку - об'єднати дітей, педагогів й батьків, щоб впровадити навички соціального підприємництва у ліцеї. Впродовж двох місяців, учні й педагоги власноруч створювали вироби, які будуть представлені на ярмарку.

Насолодіться справжнім святом!

Хей-Хей! Craft-FEST запрошує гостей!

Ярмарок крафтових робіт стартує в четвер 02 листопада о 13:00 годині!

Підтримайте соціальну ініціативу наших дітей та Збройні сили!

*У нас ви зможете придбати ексклюзивні крафтові вироби;

*Поринути в незабутню атмосферу осені з чудовими стравами та напоями власного виробництва;

*Провести цікаво і корисно час на наших майстер-класах.

Насолодіться справжнім святом!