Брейн-ринг. Осінні ігри

14 листопада в нашому ліцеї відбулись "Осінні ігри. Брейн-ринг". Взяли участь 16 команд. Переможцями стали: команда учнів 9-Г, 10-А та 8-Г класів.

Як у нашому ліцеї святкували День української писемності та мови

19 листопада, День української писемності та мови, у  ліцеї розпочався із радіолінійки, на якій розповіли історію та важливість нашої рідної мови. Пізніше учні старших класів писали традиційний радіодиктант національної єдності, а в початковій школі відбулося "Свято української мови".

ПРОБНЕ ЗНО - ПЕРША СПРОБА УЧАСТІ В ПРОЦЕДУРАХ ЗНО

Складатимете ЗНО у 2019 році та не знаєте ЯК воно відбуватиметься?

ПРОБНЕ ЗНО - ПЕРША СПРОБА УЧАСТІ В ПРОЦЕДУРАХ ЗНО

Пробне зовнішнє незалежне оцінювання (далі пробне ЗНО) уже кілька років поспіль є одним із способів підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання (за відгуками вже теперішніх студентів).

Учасниками пробного ЗНО можуть стати особи (учні 10-их та 11-их класів, студенти закладів вищої освіти І-ІІ р.а., учні (слухачі) закладів професійно-технічної освіти, випускники минулих років), які виявили бажання побачити процедуру проведення тестування, як то кажуть, із середини та випробувати свої сили з окремих предметів.

Кожен, хто має намір пройти пробне ЗНО, матиме можливість:

- ознайомитися із процедурою проведення ЗНО 2019, максимально наближеною до основної;

- попрацювати із тестовими зошитами та бланками відповідей;

- навчитися правильно розподіляти час під час виконання тесту;

- пройти психологічну адаптацію в аудиторії і пункті проведення ЗНО;

- перевірити та оцінити рівень знань із обраних предметів.

Реєстрація на участь у пробному ЗНО триватиме з 08 по 31 січня 2019 року на сайті ЛРЦОЯО (www. lvivtest@lv.testportal.gov.ua)

Терміни проведення пробного ЗНО 2019

16.03.2019 - українська мова та література;

23.03.2019 – англійська мова, біологія, географія, іспанська мова, історія України, математика, німецька мова, фізика, французька мова, хімія.

Більше інформації про проведення пробного ЗНО розміщено в розділі «Пробне ЗНО» на сайті Львівського РЦОЯО- www.lvivtest@lv.testportal.gov.ua або на сайті Українського ЦОЯО – testportal.gov.ua

Жовтневий випуск газети "School Break"

Спільні уроки з волонтерами - носіями мови, цікаві завдання, вистави англійською - все це жовтневий інтенсив з англійської мови.

А до 100-річчя від дня народження В.Сухомлинського у нашому ліцеї відбулась низка заходів...

Про "Олімпійський тиждень", нову українську школу та про інше читайте на сторінках нашої газети "School Break".

завантажити "School Break"

Права жінок і дівчат в нашому суспільстві

29 жовтня 2018 р. в нашому ліцеї відбулася міжнародна конференція, яку організувала для навчальних закладів організація "Global Generation" в Лондоні. В нашому ліцеї в таких конференціях діти та вчителі беруть участь не вперше і вже кілька років співпрацюють з  "Global Generation" , залучаючи учнів до діалогу англійською мовою з учнями країн Європи. Саме на останній конференції діалог тривав на тему "Права жінок і дівчат в нашому суспільстві" і учні з Єгипту, Індонезії та Йорданії ділилися думками на цю тему  з нашими дев'ятикласниками: Юлією Стецик,  Надією Нанівською, Максимом Стельмахом, Юлією Прокопів, Настею Старецькою, Софією Луц, Северином Макаром під керівництвом Т.Т.Петришин.

Офіційний сайт 46 школи м.Львова

У перекладі з латинської «tolerance» означає «терпіння». Але мабуть, найточніше значення слова толерантність (лат. tolerantia) витлумачує приписуваний Вольтеру афоризм: «Не поділяючи ваших переконань, я життя віддам, захищаючи ваше право їх висловлювати». Іншими словами, кожен вільний дотримуватиcm своїх переконань і має визнавати це право за іншими.

День толерантності запровадили у 1995 за рішенням ЮНЕСКО. Саме цього дня ухвалили Декларацію принципів терпимості. У ній йдеться про рівність усіх людей, незалежно від їхнього віросповідання, етнічної належності чи кольору шкіри. Ці принципи закріпили у Загальній декларації прав людини, що проголошує неприйняття усіх форм дискримінації, недопущення геноциду і покарання за нього.

Ідеї толерантності набувають все більшого визнання в сучасному світі, все більше країн активно запроваджують їх  у свою освіту, державно-суспільне життя, розглядають їх як найдієвіший засіб досягнення  взаєморозуміння,  взаємоповаги, злагоди між громадянами.

Навчання починається з дітей, яких варто вчити не просто бути «такими як всі», а, поважаючи інших, висловлювати свою точку зору та відстоювати власну позицію. Тож ЮНЕСКО пропонує відзначати День толерантності у школах і вищих навчальних закладах.

Наша школа також щорічно відзначає Міжнародний День Толерантності. А 24 листопада 2014 року відбувся семінар опікунів та членів Євроклубів Франківського району. Тема семінару: "Толерантність - риса справжньої демократії". У програмі семінару відбулися майстер-класи, що розкривають тему семінару:

Для дітей:

• "Ватра Толерантності". Провели майстер-клас Петришин Тетяна Тарасівна та Дичик Іванна Степанівна.
  • "Країна Четвертляндія" під керівництвом Думич Руслани Михайлівни та Сало Ольги Сергіївни

Для вчителів:

• Психологічний тренінг "Наскільки ти толерантний?". Провели цей майстер-клас Сироїшко Віра Іванівна та Мелимук Мирослава Зеновіївна
  • "Толерантність - риса справжньої демократії. Народження смайлика." керівниками якого були Колодій Катерина Олексіївна та Яценко Наталія Степанівна

{phocagallery view=category|categoryid=8|limitstart=0|limitcount=17|displaydownload=0|enableswitch=1|imageordering=9}